O sedacích soupravách

 

Rohová sedací souprava

 

Sedací soupravu má doma snad každý. Jde o část nábytku, na kterém sedíme, odpočíváme, ze kterého se díváme na televizi...Zkrátka věnujeme se na něm odpočinku. Proto určitě chcete, aby vaše sedací souprava byla především pohodlná, ale také nám záleží na jejím estetickém vzhledu. Jde totiž zpravidla o nejvýraznější prvek v obývacím pokoji. Sedací soupravy levně koupíte v nabytek-sumbark.cz

 

Podle čeho sedací soupravu vybírat? Kromě pohodlnosti a pěkného vzhledu chcete jistě, aby byla snadno udržitelná a nedocházelo snadno k jejímu poškození. Je zřejmé, že pokud máte malé děti, které sem tam něco vylijí, není dobré si pořizovat světlou sedací soupravu. V tomto případě bude nejlepší sedací souprava, kterou lze omýt. Praktické jsou pohovky se snímatelnými potahy, které se dají vyprat.

 

Velikost sedací soustavy byste měli přizpůsobit místu, do kterého ji pořizujete. Pokud máte malý byt, určitě vám přijde vhod víceúčelová sedačka, která má výsuvné ukládací prostory, rozkládací lůžko atd.

Před koupí si také rozmyslete, k jakému účelu vám bude sedací souprava sloužit. Chcete na ní jen odpočívat, nebo chcete, aby byla vhodná i na formální sezení? I tomu je nutné pohovku přizpůsobit.

Věnujte pozornost výběru doplňků pro sedací soupravu. Těmi jsou police, odkládací pultíky, kapsáře atd.

Můžete si také vybrat z celé řady potahových materiálů. Nejčastěji používanými jsou bavlna, mikrovlákno, žinilka, mikroplyš, umělá kůže a kůže.